Anasayfa » Site Bilgileri »

İstanbulVitrin Üyelik

İrtibat Bilgileri

İSTANBUL:
Barbaros Blv. 77/3 Beşiktaş
T/F: 0212 258 77 27
www.cag.com.tr
istanbul@cag.com.tr

ANKARA:
Becerikli Sk. 19/8-9 Kızılay
T/F: 0312 434 29 34
www.cagbilisim.com
www.cagajans.com
ankara@cag.com.tr

ÇAĞ İSTANBUL

ÇAĞ ANKARA

ÜYELİK FORMU

* Kullanıcı Adınız

 • * istanbulvitrin.com'da, belirlediğiniz bu kullanıcı adıyla görüntüleneceksiniz.
 • * Kullanıcı adınız türkçe karakterle ve özel karakterle içermemelidir.
 • * Kullanıcı adınızın uygunluğunu buradan kontrol edebilirsiniz.
* E-Posta adresiniz
* Şifrenizi giriniz
* Tekrar Şifrenizi giriniz

 
* Avatar seçiniz

 • ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
 • İşbu üyelik sözleşmesi, Barbaros Bulvarı No: 77/1 Beşiktaş / İSTANBUL adresinde mukim ÇAĞ Anonim Şirketi'ne (aşağıda kısaca "ÇAĞ A.Ş." olarak anılacaktır) ait http://www.istanbulvitrin.com adresinde bulunan İstanbul Vitrin isimli web sitesinde sunulan hizmetlerden faydalanacak olan ÜYELERİN'nin hak ve yükümlülüklerini düzenlemektedir.
 • 1. ÜYE, işbu sözleşme ile Üye kullanıcı adı ve şifresinin kendisine ulaşmasından itibaren istanbulvitrin.com web sitesinde bulunan etkinlik yorumlama ve oylama, e-bülten gibi üyelere sağlanan tüm hizmetlerden faydalanabilecektir.
 • 2. ÜYE, yapmış olduğu yorumlardan ÇAĞ A.Ş. sorumlu tututulamaz bu nedenle herhangi bir hak veya tazminat talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.
 • 3. ÜYE, üyelik işlemlerini tamamlayarak işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamen anladığını ve sözleşmede belirtilen ve internet sitesinde de yer alan tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğini ve onayladığını kabul ederek, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğini şimdiden beyan ve taahhüt etmektedir. ÜYE, ÇAĞ A.Ş. tarafından kendisine verilmiş olan ya da kendisinin belirlediği şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez. ÜYE'nin işbu sözleşme ile sahip olduğu kullanım hakları sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Şifrenin başka kişiler tarafından kötü niyetle kullanılmasından da doğrudan ÜYE sorumlu olup, ÇAĞ A.Ş. bu sebeple ödemek zorunda kalacağı her türlü adli/idari para cezası ve/veya tazminat için ÜYE'ye aynen rücu hakkını haizdir.
 • 4. İstanbul Vitrin isimli internet sitesinin amacı, İstanbul firma rehberine internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılması, İstanbul ili içerisindeki sinema, tiyatro, sergi, konser gibi etkinliklerin internet kullanıcıların ulaşabilmesini hedeflemektedir. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve verileri yönünden ÇAĞ A.Ş.'a herhangi bir sorumluluk yüklenemez.
 • 5. ÜYE, istanbulvitrin.com üyeliği ile sahip olduğu yetkileri hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, ÜYE, başkalarının istanbulvitrin.com üzerinden verilen hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet ve işlerde bulunamaz. ÜYE, yukarıda belirtilen kısıtlamalara uymayı şimdiden kabul ve taahhüt eder.
 • 6. ÜYE, istanbulvitrin.com üzerinden verilen hizmetlerden faydalanan diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı ve/veya bunları kullanmamayı, üçüncü kişi ve kuruluşların kullanımına sunmamayı kabul etmiştir. Aksi taktirde ÇAĞ A.Ş.'ın bu yüzden kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalacağı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için ÜYE'ye aynen rücu edilecektir.
 • 7. ÜYE, istanbulvitrin.com üzerinden verilen hizmetlerden faydalandığı sürece Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun, Türk Ceza Kanunu, Borçlar Kanunu ve diğer mevzuat hükümleri ile ÇAĞ A.Ş. tarafından yayınlanan bildirimlere riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt eder. Aksi taktirde ÇAĞ A.Ş.'ın kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için ÜYE' ye aynen rücu edilir.
 • 8. ÇAĞ A.Ş. her zaman için tek taraflı olarak ÜYE' ye verilen hizmeti sürekli veya geçici durdurabilir. ÜYE işbu tasarrufu peşinen kabul eder.
 • 9. ÜYE, üyelik başvuru formunda "Üyelik Formu" başlığı altında verdiği kişisel bilgilerinin doğru olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.