Anasayfa » Site Bilgileri »

Hakkımızda

İrtibat Bilgileri

İSTANBUL:
Barbaros Blv. 77/3 Beşiktaş
T/F: 0212 258 77 27
www.cag.com.tr
istanbul@cag.com.tr

ANKARA:
Becerikli Sk. 19/8-9 Kızılay
T/F: 0312 434 29 34
www.cagbilisim.com
www.cagajans.com
ankara@cag.com.tr

ÇAĞ İSTANBUL

ÇAĞ ANKARA

HAKKIMIZDA

Globalleşen dünya.... :) Hayır, klişe cümleler kurmayacağız, üzgünüz. Globalleşmenin kendisine de her zaman duacı değiliz. Bizi ilgilendiren yönü, iletişimin, insan ilişkilerinin enternasyonelleşmesi. Daha da özelinde teknolojinin taşınabilirliği. Dünyanın dramları devam ediyor bu süreçte, belki daha da artarak... Bu dramlar karşısında hükümetler, uluslararası örgütlenmeler etkisiz kalıyor, belki de umursamıyorlar.

Ancak tek tek biz bireyler artık güçsüz değiliz, çünkü birbirimizin daha çok farkına vardık. Bir ses oluşturabileceğimizi anladık, bir blog sisteminin etkisini gördük, şikayet sistemlerinin, ürünlerin altına yazılan yorumların gücünü kavradık. Bizimle aynı görüşleri paylaşan Mısırlı Ahmad ile Almanyalı Andre ile sohbet ederken bulduk kendimizi.

Kısacası kendimizi yeniden keşfettik. Bize biçilen sınırların sınır olmadığını anladık. Artık hudutlar tel örgülerden ibaret, daha fazla bir anlamı yok. Biz hergün yeniden dolaşıyoruz dünyayı ve yeniden keşfediyoruz kendimize dair herşeyi. Sınır tanımayan insanlar olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Çağ Bilişim olarak, biz bunun devamı için üretiyoruz işte, yazıyoruz, tasarlıyoruz, üretiyoruz. Evet ÜRETİYORUZ; artı değer yaratmak için, ülkemiz için, insanımız için, sevdiğimiz herşey için. İşimizi severek yapıyoruz ve evet çok da iyi yapıyoruz.

 

Kurumsal Bilgi:

Çağ Ajans adı ile 1983 yılında faaliyetlerine başlayan Çağ Grup, 1995 yılında geniş çapta kurumsallaşarak, Çağ Ajans, Çağ Bilişim, Çağ Tanıtım ve Çağ Kurumsal Hizmetler kanallarını oluşturmuş ve ÇAĞ GRUP olarak yeni faaliyet alanları oluşturmaya devam etmiştir. 2009 yılı itibari ile Anonim Şirket olarak yoluna devam etmektedir.

Çağ, 25 yıllık deneyimin sonucunda Türkiye'nin sayılı Ajansları arasında yerini almıştır. Bugün istinasız Türkiye'nin tüm illerinde faaliyette bulunan tek ulusal Ajans olan Çağ, Rehber, Interaktif CD, Grafik Tasarım, Web Tasarım, Internet Yazılım, Mobil Yazılım, Reklam ve Tanıtım gibi kurumsal hizmetlerde son 3 yıllık süreçte 58.528* firmaya hizmet vermiştir.

2002 yılında Bilişim sektörüne daha fazla eğilen Çağ, bugün itibariyle 22 kişilik yazılımcı, tasarımcı ve sistem uzmanlarından oluşan bir kadroyu oluşturmuştur.