Anasayfa » Site Bilgileri »

Web sitemizde yer alın

İrtibat Bilgileri

İSTANBUL:
Barbaros Blv. 77/3 Beşiktaş
T/F: 0212 258 77 27
www.cag.com.tr
istanbul@cag.com.tr

ANKARA:
Becerikli Sk. 19/8-9 Kızılay
T/F: 0312 434 29 34
www.cagbilisim.com
www.cagajans.com
ankara@cag.com.tr

ÇAĞ İSTANBUL

ÇAĞ ANKARA

KURUMSAL ÜYELİK

FİRMA KAYDI

Kurumsal üyelik ücretlidir. Kurumsal üyeler, kendilerine sunduğumuz tüm ücretli ve ücretsiz hizmet ve ürünlerden yapmış olduğumuz projeler üzerinden faydalanabilirler. Kurumsal üyelerimiz bilgilerini ve haklarını yalnızca istanbulvitrin.com için değil, turkiyevitrin.com, otomotivvitrin.com, emlakvitrin.com gibi yapılan veya hala yapımı süren projeler için hazırlanmış olan ortak panelden yönetebilirler/kullanabilirler. Vitrin Üye Sistemi'ne (www.vitrinuye.com) kayıt olduktan sonra aşağıdaki üyelik seçeneklerinden herhangi birini seçerek Kredi Kartınızla, EFT yoluyla veya Havale ile satın alabilir* ve firma bilgilerinizi girebilirsiniz.

LÜTFEN BİLİNÇLİ BİR TÜKETİCİ OLARAK AŞAĞIDAKİ TÜM AÇIKLAMALARI ve WEB SİTEMİZİN EN ALTINDA YER ALAN "Kullanıcı Sözleşmesi ve Hukuki Şartları" BAĞLANTISI İLE ULAŞABİLECEĞİNİZ SAYFADA YER ALAN "KURUMSAL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ" BAŞLIĞINI OKUDUĞUNUZDAN EMİN OLUNUZ.
BRONZ ÜYELİK PAKETİ

Bronz Paket
Firma Bilgileri, Şube Bilgileri, Firma Logo Ekleme, 1 adet Firma Tanıtım veya Ürün Fotoğrafı ekleme, 10 Adet SMS
Üyelik 100 TL
GÜMÜŞ ÜYELİK PAKETİ

Gümüş Paket
Firma Bilgileri, Şube Bilgileri, Firma Logo Ekleme, 9 adet Firma Tanıtım veya Ürün Fotoğrafı ekleme, 50 Adet SMS
Üyelik 2 Taksit* imkanı ile 300 TL
ALTIN ÜYELİK PAKETİ

Altın Paket
Firma Bilgileri, Şube Bilgileri, Firma Logo Ekleme, 22 adet Firma Tanıtım veya Ürün Fotoğrafı ekleme, 100 Adet SMS, 1 adet Firma Videosu yükleme hakkı, Kayıtlı Firmalardan isteiğiniz sektör ve/ya ile ait üyelerimize 1 adet Toplu Eposta atma hakkı
Üyelik 6 Taksit* imkanı ile 600 TL
PLATİN ÜYELİK PAKETİ

Platin Paket
Firma Bilgileri, Şube Bilgileri, Firma Logo Ekleme, 50 adet Firma Tanıtım veya Ürün Fotoğrafı ekleme, 500 Adet SMS, Bizim tarafımızdan çekilecek olan 1 adet Firma Videosu yükleme hakkı, Kayıtlı Firmalardan isteiğiniz sektör ve/ya ile ait üyelerimize 3 adet Toplu Eposta atma hakkı
Üyelik 10 Taksit* imkanı ile 1000 TL
* Ek Bilgiler

1. Taksit imkanlarından tüm World ve VakıfBank kredi kartları sahipleri yararlanabilir.

2. Internet üzerinden satın almak istemiyorsanız, 0212 258 77 27 veya 0312 434 29 34 nolu telefonları arayın Müşteri Temsilcimizi firmanıza gönderelim. Nakit, Mobil POS, WAP Ödeme olanaklarından yararlanın.

3. Ödemeniz alındıktan sonra sisteme girmiş olduğunuz Firma adına faturanız kesilecek ve adresinize gönderilecektir.

4. Fiyatlara KDV Dahildir.

5. Üyeliğinizin sona erme tarihinden 3 Ay, 1 Ay, 1 Hafta öncesinde E-posta ile, 3 Gün ve 1 Gün kala SMS ile bilgilendirileceksiniz.

6. Üyelik yenilemeler tüm paketler için sabittir ve Yıllık KDV Dahil 50 TL'dir.

7. Üye olunurken ücretli hizmetlerden verilen promosyonlar, yenilemede tekrar verilmez.

8. Çağ Yazılım A.Ş., önceden haber verme zorunluluğu olmadan Paket ve Yenileme fiyatlarını değiştirme hakkını sabit tutar. Ancak bu mevcut üyelerimizin önceki ödemelerde kazandıkları hakları etkilemez.

9. Çağ Yazılım A.Ş., her türlü kampanya ve indirim yapma hakkını saklı tutar. Ancak bu mevcut üyelerimizin önceki ödemelerdeki kazandıkları haklara ek isteme hakkı sağlamaz.

VİTRİN ÜYE SİSTEMİ

Üyelik Sistemine giriş yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız:

www.vitrinuye.com